Jak ve Fordigy pomáháme klientům

Vyrostli jsme na e-shopech a B2B platformách velkých firem. A ty nemohou uspět, pokud neznají svůj potenciál, konkurenci, zákazníka a chování trhu. Abychom klientům pomohli vybudovat úspěšné projekty, museli jsme se naučit, tvořit celistvé e-commerce strategie.

Díky tomu používáme metody, které se nejvíc osvědčily. Mluvíme s vámi tak, abychom co nejrychleji pochopili vaše specifika a priority. Najdeme cesty, které vedou k vašim cílům, a po těch povedeme váš projekt. S námi máte jistotu, že budeme dělat přesně to, co pro vás má smysl.

 

Inspirujte se ukázkami naší práce

Klienti

Co říkají naši klienti

5 let skvělých výsledků

Naše společnost je lídrem na trhu, a tomu také odpovídá obrovský rozsah naší reklamní komunikace. S Fordigy spolupracujeme na brandovém i výkonnostním marketingu už víc než 5 let. Naše kampaně mají skvělé výsledky a každý společný workshop je zážitek, který posouvá naši strategii správným směrem.
5 let skvělých výsledků
Robert Špaček
Corporate Information Management

Expanze do Evropy

Díky schopnostem týmu jsme dosáhli skvělých výsledků e-shopu, jak na domácím trhu, tak se společnými silami úspěšně rozrůstáme do dalších částí Evropy, za což jsem velmi rád. Spravované PPC kampaně, e-mailing a sociální sítě nám umožnily získat značnou online viditelnost a zajistily kontinuální růst našeho e-shopu. Celkově je dynamika naší spolupráce skvělá a děkuji za to.
Expanze do Evropy
Tomáš Kudweis
majitel

Marketing je o lidech

Každá práce je o lidech a v marketingu to platí dvojnásobně. Moc si ceníme práce, komunikace a vstřícnosti celého týmu Fordigy. Spolupracujeme na několika projektech a na všech společně děláme maximum pro naplnění stanovených cílů. Nejvíce si ceníme konzultací na všechna témata, co řešíme; brand, nové produkty, stav našeho segmentu na trhu apod.
Marketing je o lidech
Tomáš Balog
E-commerce manager

Digitalizace firmy s Fordigy

Spolupráce s Fordigy je přesně to, co naše firma potřebovala. Bez jejich zkušeností a projektového přístupu bychom digitalizaci firmy a start nových online aktivit jen těžko zvládli. Už teď jsme o světelný rok dál než na začátku spolupráce, a to jsme se teprve rozjeli.
Digitalizace firmy s Fordigy
Milan Sitnianský
majitel

Konečně zjišťujeme, jak vlastně mluvit o našem produktu

Díky online marketingovému týmu Fordigy jsme zbourali představu o naší předchozí strategii a začali jsme se na náš produkt dívat jiným pohledem. Společně jsme navrhli roadmapu kampaní na celý rok a vytvořili kompletně novou komunikační strategii. Konečně zjišťujeme, jak vlastně mluvit o našem produktu, aby mu naši zákazníci rozuměli. Proběhla renovace e-mail marketingu, video reklamy, celého webu i výkonnostních reklam. Nyní společně budujeme nový e-commerce model prodeje. Jsme rádi, že nás Fordigy posouvá kupředu.
Konečně zjišťujeme, jak vlastně mluvit o našem produktu
Robert Mička
jednatel ISOLINE
arrow icon