Jak ve Fordigy pracujeme

V čem jsme jedineční

Vyrostli jsme na velkých projektech, propracovaných e-shopech a B2B platformách. S růstem nákladů i ambicí rostou i nároky na kvalitu. Ve Fordigy jsme se naučili, že bez znalostí trhu, konkurence, sortimentu a zákazníka, lze jen těžko uspět. Proto jsme vzali svůj přístup z velkých projektů a používáme ho úplně u všech. Vždycky investujeme čas do porozumění vašemu byznysu. Jedině tak lze totiž vymyslet a dělat to, co bude ve vašem případě fungovat.

Klienti

Co říkají naši klienti

5 let skvělých výsledků

Naše společnost je lídrem na trhu, a tomu také odpovídá obrovský rozsah naší reklamní komunikace. S Fordigy spolupracujeme na brandovém i výkonnostním marketingu už víc než 5 let. Naše kampaně mají skvělé výsledky a každý společný workshop je zážitek, který posouvá naši strategii správným směrem.
5 let skvělých výsledků
Robert Špaček
Corporate Information Management

Expanze do Evropy

Díky schopnostem týmu jsme dosáhli skvělých výsledků e-shopu, jak na domácím trhu, tak se společnými silami úspěšně rozrůstáme do dalších částí Evropy, za což jsem velmi rád. Spravované PPC kampaně, e-mailing a sociální sítě nám umožnily získat značnou online viditelnost a zajistily kontinuální růst našeho e-shopu. Celkově je dynamika naší spolupráce skvělá a děkuji za to.
Expanze do Evropy
Tomáš Kudweis
majitel

Marketing je o lidech

Každá práce je o lidech a v marketingu to platí dvojnásobně. Moc si ceníme práce, komunikace a vstřícnosti celého týmu Fordigy. Spolupracujeme na několika projektech a na všech společně děláme maximum pro naplnění stanovených cílů. Nejvíce si ceníme konzultací na všechna témata, co řešíme; brand, nové produkty, stav našeho segmentu na trhu apod.
Marketing je o lidech
Tomáš Balog
E-commerce manager

Digitalizace firmy s Fordigy

Spolupráce s Fordigy je přesně to, co naše firma potřebovala. Bez jejich zkušeností a projektového přístupu bychom digitalizaci firmy a start nových online aktivit jen těžko zvládli. Už teď jsme o světelný rok dál než na začátku spolupráce, a to jsme se teprve rozjeli.
Digitalizace firmy s Fordigy
Milan Sitnianský
majitel

Konečně zjišťujeme, jak vlastně mluvit o našem produktu

Díky online marketingovému týmu Fordigy jsme zbourali představu o naší předchozí strategii a začali jsme se na náš produkt dívat jiným pohledem. Společně jsme navrhli roadmapu kampaní na celý rok a vytvořili kompletně novou komunikační strategii. Konečně zjišťujeme, jak vlastně mluvit o našem produktu, aby mu naši zákazníci rozuměli. Proběhla renovace e-mail marketingu, video reklamy, celého webu i výkonnostních reklam. Nyní společně budujeme nový e-commerce model prodeje. Jsme rádi, že nás Fordigy posouvá kupředu.
Konečně zjišťujeme, jak vlastně mluvit o našem produktu
Robert Mička
jednatel ISOLINE
arrow icon