Vymyslíme e-shopy a weby, které budou úspěšné

Chystáte nový prezentační nebo prodejní web? Nepodceňte přípravu! Postavili jsme už mnoho úspěšných webů a e-shopů. Budeme pro vás parťáci. Od struktury přes strategii značky až po grafiku.

Příprava a tvorba e-commerce projektů

 

Jak děláme perfektní zadání pro e-commerce řešení?

1

Důkladně poznáme váš byznys

Nejprve si pořádně promluvíme. Budeme řešit vaše cíle a očekávání. Probereme spolu potenciál a rizika. Podíváme se na specifika vašeho oboru. I na vaše data.

2

Prozkoumáme trh a zákazníky

Pro úspěch potřebujete informace. A od toho jsme tu my. Poznáme vašeho zákazníka a jeho očekávání a posvítíme si na konkurenci.

3

Pomůžeme vám s ekonomikou

Návratnost je klíčová, proto ji nepodceňujeme. Připravíme pro vás plán, jak pracovat s rozpočtem, aby se náklady na projekt co nejdříve vrátily.

4

Vymyslíme strategii, se kterou uspějete

Bez strategie nelze vyhrát válku. Nyní zúročíme vše, co jsme se dozvěděli. Určíme pilíře vašeho úspěchu a vymyslíme, jak se odlišíte od konkurence.

5

Připravíme kompletní návrh stránek

Definujeme strukturu webu, navrhneme drátěné modely a nakreslíme grafické podklady, aby bylo přesně popsáno, jak bude řešení vypadat. 

6

Specifikujeme projekt pro vývojáře

Přesně popíšeme navržené funkce webu, napíšeme specifikace pro SEO a analytiku. Zkrátka vše, co musí projekt obsahovat, aby na trhu uspěl.

7

Naplánujeme a zahájíme propagaci

Připravíme rozpočet, mediaplán a veškerou reklamní komunikaci. A po spuštění projektu šlápneme na plyn na cestě za úspěchem.

"Pouštět se do projektu bez jasné strategie je jako vydat se na Mount Everest v žabkách."

Ondřej Pešák

Head of Marketing & Strategy
Ondřej Pešák

Dílčí služby

Naše taktiky pro úspěšný web, e-shop či B2B portál

Díky přípravným a předrealizačním pracím získáte perfektní zadání pro e-commerce projekt z hlediska byznysu, marketingu i ekonomiky.

Bavíme se s vámi na dlouhém workshopu, kde zjišťujeme vše o vašem byznysu, současném řešení, cílení a konkurenci, to ve pak ověřujeme skrze analýzy.
Poskytujeme vám hluboké porozumění vaší cílové skupiny a dynamiky trhu, abyste mohli lépe informovat své obchodní rozhodnutí.
Pomáháme vám porozumět silným a slabým stránkám vašich konkurentů, abyste mohli být konkurence schopnější.
Z dat o trhu, konkurenci a informacích od vás sestavíme ekonomiku projektu, tedy za jakých okolností a zda vůbec bude projekt ziskový, a také kolik bude stát.
Podíváme se na vaši pozici na trhu, silné a slabé stránky konkurence, cenovou politiku, možnosti rozšíření portfolia a další možnosti zefektivnění vaší nabídky a zlepšení pozice na trhu.
Provádíme kvantitativní i kvalitativní analýzy, kde provádíme rozhovory se zákazníky, či prodejci, nebo dotazníky na větší množství zákazníků.
Jakmile má projekt jasný cíl a vše již víme, začínáme kreslit, nejprve drátěné modely (wireframes) a ty poté převedeme v kompletní grafiku.
Vše poté zkompletujeme jako finální zadání pro vývoj, který můžete domluvit s námi nebo jedním z našich partnerů, či úplně mimo nás, rádi pomůžeme tak jako tak.

FAQ

Na jaké otázky s námi získáte odpověď

Kdy se nám zaplatí tvorba e-shopu?
Potřebujeme e-shop?
Jak postavit e-commerce řešení tak, aby opravdu prodávalo?
Jak chtějí naši zákazníci nakupovat?
Co našim zákazníkům brání nyní v nákupu?

Články

Více informací o přípravě e-commerce projektů
od našich odborníků
arrow icon