Byznysová strategie

Specializujeme na vytváření úspěšných byznysových strategií pro firmy v e-commerce. Naše služby jsou navrženy tak, aby pomohly našim klientům dosáhnout konkurenční výhody a dlouhodobého úspěchu v digitálním světě. Naše zkušené týmy odborníků jsou připraveny pracovat s vámi na vytvoření strategie, která bude nejefektivnější pro vaše konkrétní potřeby a cíle.

Byznysová strategie

Byznysová strategie

Co vše spolu musíme projít?

Marketingová strategie
Zde se zaměříme na nastavení strategie pro výkonnostní marketing, obsahový marketing, vaše sociální sítě, SEO a brandovou reklamu, abychom pomohli zvýšit povědomí o Vaší značce, generovat efektivnější provoz na vašem eshopu a zvyšovat konverze.
Produkční strategie
Tu společně navrhneme tak, aby zajistila efektivní provozní procesy, optimalizaci zásob a zajištění rychlého a spolehlivého dodání Vašim zákazníkům. Tímto způsobem se získáte výhodu rychlosti a zamezíme tak výpadkům v inzerci nebo odlivu ke konkurenci.
Zákaznická strategie
Zaměřujeme se na identifikaci a uspokojení potřeb i požadavků Vašich zákazníků prostřednictvím poskytování vysoce kvalitního zákaznického servisu, personalizace nabídky, vytváření loajality zákazníků a získávání pozitivních recenzí a hodnocení.
Konkurenční strategie
Zahrnuje analýzu a monitorování vaší konkurence, identifikaci konkurenčních výhod a strategií, které se liší od konkurence a umožňují vám udržet si konkurenční pozici na trhu. 
Inovační strategie
Důkladnou rešerší oboru, analýzou vývoje a datových predikcí hledáme nové inovativní způsoby, jak se odlišit od konkurence, jak zlepšovat nabídku produktů nebo služeb, zkoušíme nové obchodní modely, technologie a trendy. Cílem je udržet vás jedničkou na trhu ve svém oboru, ale také se neustále vyvíjet v dynamickém e-commerce prostředí.

"něco chytrýho"

Lenka Stehlíková

Online Marketing Specialist
Lenka Stehlíková
Nástroje
Semrush GSC Google Ads Meta BM Ecomail

Dílčí služby

Jsme odborníci na byznysové strategie

Rozumíme podnikání našich zákazníků a na základě toho vytváříme optimální řešení. Máme za sebou desítky úspěšných příběhů a na každou činnost máme nejlepší odborníky v oboru.

Audit konkurence
Audit stávajícího výkonu firmy
Strategický koncept
Výběr vhodných nástrojů a kanálů
Technická doporučení nastavení, propojení s dalšími nástroji či e-shopem
Rešerše inovativního potenciálu
Nastavení automatizace a šablon
Tvorba analýz
Plánování rozpočtů
Vyhodnocení plnění strategie
Školení
arrow icon